İş yoğunluğunuzun arttığı dönemlerde proje bazında veya dönemsel olarak insan kaynakları desteği sağlıyoruz; örneğin günlük, haftalık veya aylık!..
Böylece sıkışık zamanlarınızdaki özel ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sizlere etkili çözümler üretiyoruz.

Tam zamanlı personelinizin yoğun çalışılması gereken dönemlerde işere yetişememesi gibi sıkıntılarla karşılaşmanıza engel oluyoruz. Proje bazlı çalışmalarınızda hızlı, profesyonel ve etkin çözümler elde etmenizi sağlıyoruz.

Mevcut tam zamanlı personelinize haftanın veya ayın belli yoğun dönemlerinde ekstra mesai yaptırmak zorunda kalarak maliyetlerinizin artmasını önlüyoruz. Önemli yatırım fırsatlarınızda sizi büyük riskler almaktan koruyoruz.
Ayrıca önemli bir katkı olarak yabancı dil yetkinliği olan personel açığınızı kapatıyoruz. Personelinizi günlük önemli işlerinden alıkoyan ekstra çalışmaları ve angaryaları üstlenerek sizi rahatlatıyoruz.

Günlük Personelin Sağladığı Katkılar Nelerdir?
➢ Hangi sektörde olursanız olun, kendi çalışanlarınızı yoğun ve zorlu dönemlerde fazla mesai yapmak zorunda bırakmazsınız.
➢ Özel projelere yönelik çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz vasıflara sahip personel ve işgücünü temin eder ve en yüksek randımanı sağlarsınız.
➢ Önceden belirlediğiniz yoğun dönemlerinize özel günlük personel tedariki ile tam zamanlı personelin fazlada maliyetlerine katlanmaktan kurtulursunuz.
➢ Büyük projeler ve yeni yatırım fırsatları elde ettiğinizde önemli bir risk almak zorunda kalmadan iş yerinizi dev bir firmaya dönüştürebilirsiniz.
➢ Tam zamanlı personelinizin işten ayrılması durumlarında onların yerine yeni personel buluncaya kadar, günlük personel tedariki ile iş akışınızın sekteye uğramasını engelleyebilirsiniz.
➢ Tam zamanlı personelinizin kendi yetenekleri ve ana işlerini yaparken, stok takibi, veri girişi vb angarya sayılabilecek çeşitli ek görevler yüzünden verimlerinin düşmesini önleyebilirsiniz.
➢ Çalışanlarınızın izin dönemlerinde işletmenizin iş akışının bozulmadan aynı şekilde devam etmesini günlük personel temini ile sağlayabilirsiniz.
➢ İşletmenizin kurumsal ve daha profesyonel görünmesini isteyebileceğiniz özel zamanlarda, örneğin önemli müşterilerinizin firmanızı ziyarete geldikleri günlerde karşılama, servis gibi özel hizmetler sağlayabilirsiniz.
➢ Çeşitli yabancı dillerde çalışmalar yapmanız gerektiği zamanlarda farklı dillerde uzmanlık düzeyinde yetkin olan günlük personel temin edebilirsiniz.

Ne Tür İşler ve Çalışma Alanları için Personel Tedarik Edilebiliyor?
➢ Yiyecek & İçecek departmanı servis elemanları, garsonlar
➢ Host / Hostes ve Protokol Personeli
➢ Ofisler için özel asistanlar ve sekreterler
➢ Veri girişi yapabilecek, bilgisayara ve ofis programlarına son derece hâkim personeller
➢ Yoğun telefon trafiği yaşamanız gereken zamanlar için Call Center tecrübesi olan LCV personeli
➢ Kongre, Seminer, Büyük Toplantılar ve benzeri etkinlikler için deneyimli Organizasyon Personeli