Temizlik Hizmetleri

Temizlik, farklı insanlara ve farklı organizasyonlara farklı şeyler ifade eder. Bununla birlikte ortak düşünce, sağlıklı ve etkili bir çalışma ortamı sağlamak için temiz bir ortam yaratma ihtiyacı olduğudur. Bizim yöntemimiz, süreçlere, metodlara ve becerikli çalışanlara dayanmaktadır. Böylece, müşterilerimizin detaylı, profesyonel ve sürdürülebilir standartta kaliteli hizmet almasını sağlarız.

Temizlik Hizmetlerimiz

Fabrika Temizliği

Endüstriyel temizlik fabrikanızın daha verimli işleyebilmesi için düzenli yapılması gereken bir işlemdir. İlk başta ek masraf gibi görülebilecek endüstriyel temizlik, yapılan araştırmalara göre %5 ila %20 arasında verimlilik kazandırmaktadır. Düzenli yapılan temizlik hizmeti, masraftan öte size kâr sağlayacaktır. Özellikle gıda, sağlık gibi dezenfekte alan isteyen sektörlerde gereken hijyeni uzman ekipmanlarla sağlıyoruz.
-Zeminlerin sadece görünen kısımlarını temizlemiyoruz, daha derinlikli dezenfekte ediyoruz;
– Kablo yollarını işyerinizin donanımına zarar vermeden;
-Metal aksesuarlarınızı, malzemenin dokusuna zarar vermeyecek bir şekilde;
-Endüstriyel atıkların neden olduğu lekeleri, lekenin yapısına uygun malzemelerle;
-Plastik üretim ekipmanlarınızı zarar vermeden temizliyoruz.
Endüstriyel temizlikte en dikkat ettiğimiz husus, işyerinizde, fabrikanızda, atölyenizde üretim yaptığınız malzemelere zarar vermemektir. Uzman kadromuz; yapıya en uygun olan kimyasalı seçip temizlik hizmetini vermektedir. Temizlik hizmetimizi, günlük çalışma ritminizi bozmadan, size en uygun vakitlerde gerçekleştirmekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik

CD Temizlik Firması olarak inşaat sonrası temizlik hizmetleri vermekteyiz. Fabrika, işyeri, ev yada ofisinizde her türlü tadilat işi sonrası ya da yeni inşaat sonrası temizlik oldukça meşakkatlidir. Ancak uzman bir temizlik ekibiyle altından kalkınması oldukça kolaydır. Cam, çerçeve doğramalarının bant, etiket, harç izlerinin çeşitli sökücü kimyasallar ile temizlenmesi, durulanması yapılmaktadır. Banyo dolaplarının ve wclerin ince temizliği yapılır. Mekânınızın zeminine göre çeşitli makinalarla temizlik yapılır. Yeni bir ev aldığınızda, ya da ev veya işyerinizde tadilat yapıldığında işin en zor kısmı inşaat yada tadilat artıklarını temizlemek olmaktadır. Harçlar, fayanslar üzerinde donan alçılar, etraftaki toz toprak kalıntısı inşaat sonrası temizliğin ne nedenli güç, zaman ve özen istediğini anlatmaya yeter derecedir. Normal deterjanlarla inşaat sonrası temizlik yapmak pek de mümkün olmamaktadır. CD Temizlik Şirketi inşaat sonrası temizlik işlerinizde uzman personelleriyle en büyük yardımcınız olacaktır. Güvenilir temizlik personellerimizle temizlik şirketlerinde bu zamana kadar hep profesyonel çalışmaya çalıştık. Siz değerli müşterilerimizle en yeni ,en iyi olmaya çalışmaktayız.

Part Time Personel Hizmeti

Personel Temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması ve bodrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Talep edilen işlere uygun, müşterinin belirlediği zaman dilimli içinde, konusunda tecrübeli ve deneyimli personellerin temini CD Temizlik Şirketleri tarafından son derece titizlikle yerine getirilir. Bünyemizdeki tüm personeller kullandıkları ekipman ve kimyasallar konusunda periyodik eğitimler almaktadırlar. Tüm personellerimiz İSG eğitimini almış sertifikalı personellerdir.