CD Güvenliğe hoşgeldiniz!

CD GÜVENLİK İnsanın en doğal barınma hakkı olan yaşama barınma haklarının sağlanmasında Devlet otoritesinin sağlandığı Güvenliğe ilaveten kişilerin Özel Güvenlik tedbirlerini kendilerinin almak istemelerinin de en tabi hakları olduğuna inanmakta ve savunmaktadır.

CD GÜVENLİK İnsanların uğradığı maddi ve manevi zararlardan sonra, suçlu ya da suçluların takibatından ziyade daha önce bu olaylara maruz kalmalarını önleyecek tedbirlerinin alınması gerektiğini düşünmektedir.

CD GÜVENLİK Gelişmiş Teknolojilerle mal ve insanları Terör, Gasp, Hırsızlık, Yangın, Sabotaj, Suikast gibi olaylara karşı koruma amacıyla kurulan ÖZEL GÜVENLİĞİ ilke edinmiştir.

CD GÜVENLİK Yasalar dahilinde son yıllarda Devlet anlayışı ve teknolojisinden meydana gelen değişimler ile halkın yoğun talebine cevap vermek üzere Koruma,Güvenlik, Ulaştırma, Danışmanlık, ,Yüksek Güvenlik Teknolojileri sağlama gibi alanlarda nitelikli ve ekonomik bir hizmeti halkının emrine sunmaktadır.

CD ÖZEL GÜVENLİK profesyonel kadrosu ile Türkiye’de güvenlik hizmeti veren güvenli bir kuruluştur.Kurucuları ve yetkili müdürleri uzun yıllardan beri sektörün içinde hizmet vermektedir.Koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini sağlamak, sorunlara akılcı çözümler üretmek, kaliteden ödün vermemek gibi hususlarda sektördeki diğer güvenlik şirketlerine göre daha iddialı olduğumuza inanıyoruz.

Güvenlik Tecrübemiz 2003 yılında sektörüne girmemizle başlamıştır halen İstanbul,Tekirdağ,Kocaeli,Antalya Bodrum da faaliyetlerine devam etmektedir.CD Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri 5188 sayılı yasanın ön gördüğü şekilde kurulmuş .Konuya İlişkin Faaliyet İzin Belgesi İçişleri Bakanlığından alınarak yasal zeminde faaliyetlerine başlamıştır.Uzun yılların birikimiyle müşteri odaklı çalışan Personelimiz kusursuz güvenlik için artık sizin yanınızda olacaktır,
Uyguladığımız kalite yönetim sistemi ve nitelikli personel ile 5188 sayılı özel güvenlik yasasında belirtilen tüm yasal sorumlulukları yerine getirmektedir

Cengizhan DAĞLI
Genel Müdür